Кошик
73 відгуків
Фиксация цен на стройматериалы!!Подробнее
+38(050) 549-59-01
+38044 247 57 10
+38067 549 59 50
+38073 002 89 01
Компанія Тривіта

Газоблок (газобетон)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

Серед найширшого переліку будівельних матеріалів, представлених сьогодні на ринку, саме газобетон заслуговує особливої уваги. Перш за все, такий матеріал виготовляється в умовах повної автоматизації виробничого процесу, що автоматично виключає можливість виникнення людської помилки. Саме тому газоблок володіє точними геометричними параметрами і в цьому відношенні перевершує піноблок.

Другий великий плюс - це прийнятна ціна. Купити газоблок в Києві сьогодні стало вигідно, як ніколи.

Переваги газоблокам на тлі інших будматеріалів

Газобетон не дарма користується великою популярністю, причому не тільки в будівництві багатоповерхівок, а й у зведенні приватних будинків і котеджів. Він має низку властивостей і характеристик, що показують даний будматеріал у вигідному світлі на тлі цегли, піноблоку, керамоблоку і ін. Перелічимо основні:

 1. Пориста структура (так як автоклавний газобетон відноситься до групи комірчастих бетонів), яка затримує прохолоду (влітку) або тепло (в зимовий сезон) і дозволяє стінам будівлі «дихати».
 2. Тепло через шви в стінах з газоблокам не виходить назовні, оскільки блоки дуже міцно з'єднані між собою системою «паз-гребінь».
 3. Відмінна акустична ізоляція.
 4. Висока міцність на вигин.
 5. За рахунок високого ступеня порожнистості газоблок має невелику питому вагу, не надаючи критичного тиску на фундамент споруди або будівлі.
 6. Матеріал має гарні вогнетривкими показниками.
 7. Виріб не піддається впливу хімічних речовин і вивітрювання, а також стійкий до деформації і біокоррозіі.
 8. Матеріал морозостійкий (відповідний показник - F100).
 9. Великі габарити блоку дозволяють заощадити на будматеріалах і розчину кладки, а також скоротити терміни будівельних робіт.
 10. Матеріал екологічний, оскільки виготовлений з матеріалів на основі природної сировини.
 11. Універсальність виробу.
 12. Зручне транспортування і оперативний монтаж.

Єдиним недоліком газобетону є його вразливість перед високою вологістю, тому стіни з цього матеріалу вимагають додаткової обробки. Крім того, матеріал досить крихкий, тому транспортувати його на місце робіт потрібно обережно.

Де застосовується газобетон

Купити газоблок в Києві доцільно для будівництва:

 1. Несучих стін (внутрішніх і зовнішніх) споруд житлового, промислового і громадського характеру;
 2. Каркасних стін і внутрішніх міжкімнатних перегородок (для цього використовуються газоблоки меншої товщини, в основному, 100 мм).

Придбати газобетон недорого Ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечуємо доставку по Києву та по всій Україні точно в зазначені за попередньою домовленістю терміни.