98 відгуків
+380 (67) 549-59-50
+380 (73) 002-89-02
Компанія Тривіта

Кислототривка цегла

в виде галереив виде списка
Сьогодні цегла використовується в якості будівельного або облицювального матеріалу практично скрізь. Це не тільки будівництво житлових, промислових, громадських і комерційних будівель, а й спорудження доменних печей, камінів, теплових агрегатів промислового призначення (вогнетривка цегла). Але мало хто знає, що існує ще й кислотривка цегла. Вона використовується для будівництва промислових агрегатів (використовуваних в металургійній і хімічній промисловості), які постійно схильні до впливу агресивних хімічних речовин.
Основними перевагами кислотривкої цегли є:
Висока міцність;
Відмінна морозостійкість;
Опірність впливу лугів, кислот і газів;
Стійкість до різких перепадів температур, а також до високих температур;
Низький коефіцієнт водопоглинання (не більше 5%).
Стійкість матеріалу до хімічних речовин пояснюється особливістю складу. В глинах, з яких виготовляється кислотривка цегла, підвищений вміст оксиду кальцію, кремнезему, глинозему і оксиду заліза.
Природно, що стоїть така цегла помітно дорожче інших видів.
Класифікація Кислотривка цегла ділиться на класи в залежності від декількох параметрів. В тому числі:
Кислостійкість (становить від 96% до 97,5%);
Міцність;
Водопоглинання.
При підвищенні класу довговічність і надійність матеріалу також зростають. Матеріали найвищого класу володіють найбільш гладкою поверхнею. При підвищенні якості виробів зростає і їх вартість.
За формою кислотривка цегла ділиться на кілька видів:
КП (цегла пряма). Є найбільш поширеним видом і має розміри 230х113х65 мм;
КТ (торцева);
КР (реброва);
КРП (радіальна поперечна). Буває трьох основних розмірів: велика (230х113х65 мм), середня (195х113х65 мм) і мала (160х113х65 мм).
Як правильно проводити кладку Кладку даного виробу найкраще проводити на мастику, вироблену на основі кислостійкого порошку. При роботі з даним порошком обов'язково потрібно використовувати засоби індивідуального захисту.
Інструкція по проведенню робіт з кислотривкої цеглою багато в чому нагадує таку у звичайної цегляної кладки, але врахуйте такі нюанси:
Перевірте всі блоки перед роботою. Якщо Ви виявите найменші тріщини, не використовуйте даний матеріал;
Якщо кладка внутрішньої футеровки проводиться в зимовий сезон, потримайте цеглу деякий час в приміщенні, щоб відбулося поступове «звикання» матеріалу до умов майбутньої експлуатації.
Кладка виконується в половину або в цілу цеглину, рідше - в чверть цеглини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner