Кошик
70 відгуків
Надежный продавец Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Гіпсокартон

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Гіпсокартон являє собою листовий будматеріал, який використовується для обробки і вирівнювання стін і стель, а також для спорудження міжкімнатних перегородок. Його також використовують для створення:

 1. Вбудованих шаф;
 2. Ніш, що приховують електропроводку, водостічні труби і опалювальні комунікації.

У складі матеріалу - натуральний гіпс з кар'єру, оброблений при низьких температурах. Гіпс являє собою осадовий мінерал водного кальцій сульфату (CaSO4 • 2H2O), що відрізняється вогнетривкістю, пожежобезпечністю і негорючістю.

Також для гіпсу характерні:

 1. Низька теплопровідність;
 2. Мала питома вага;
 3. Відмінна здатність поглинати звуки;
 4. Відсутність запаху;

Картон, в свою чергу, має власні переваги, які відмінно доповнюють гіпс:

 1. Висока міцність;
 2. Мінерал є прекрасною основою для штукатурки, фарби, монтажу плитки і поклейки шпалер;
 3. Екологічність.

Існує чотири основних види гіпсокартону:

 1. Звичайні гіпсокартонні листи (позначаються абревіатурою ГКЛ). Вони призначаються для монтажу всередині приміщень з низьким або нормальним рівнем вологості. Картон таких будматеріалів має білий або сірий відтінок.
 2. Вологостійкий (ГКЛВ). За рахунок спеціальної обробки водовідштовхувальними і протигрибковими просоченнями картон не тільки володіє вкрай низькою гігроскопічністю, але і перешкоджає розростанню грибка, цвілі. Картон має характерний зеленуватий відтінок.
 3. Вогнестійкий (ГКЛП). Володіє підвищеною опірністю до впливу вогню або підвищених температур. Існує також «гібрид» - вогнестійко-вологостійкий гіпсокартон.
 4. Арочний гіпсокартон. Це листи, оснащені міцним і гнучким сердечником. Лист тонший, ніж у стандартного гіпсокартону. Використовується для облицювання криволінійних конструкцій (наприклад, арок).

Габарити гіпсокартонних листів можуть значно відрізнятися. Стандартні розміри - 2500х1200 мм, максимальна довжина листа досягає показника 4800 мм. Можливе виготовлення листів під замовлення зі строго визначеними габаритами. Товщина листів коливається від 6 до 24 мм, але частіше за все використовуються вироби товщиною 9,5 або 12,5 мм.

Гіпсокартон продається за вигідними цінами на нашому сайті.