Кошик
70 відгуків
Надежный продавец Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Інструмент для газобетону

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Інструмент для газобетону - набір необхідних приладів, які полегшують кладку газобетонних блоків, а також дозволяють обробляти окремі блоки, нарізати їх по заданим наперед габаритам з метою створення добірних елементів. Без них не обійдеться жоден будівельний проект, який передбачає використання газобетону в якості основного будівельного матеріалу.

Перш за все, газоблок може піддаватися таким видам ручної обробки:

 1. Фрезерування;
 2. Розпил;
 3. Нарізка;
 4. Свердління.

Для газобетону властивий один невеликий недолік - крихкість матеріалу, тому не варто замінювати інструмент для газоблоку на який-небудь інший вид інструментів. Пам'ятайте, що дані прилади виготовлені спеціально для роботи з газобетоном, отже, вони не призведуть до його крошення або утворення тріщин в ході обробки.

Повний асортимент

У нас на сайті Ви зможете вигідно купити такі інструменти для роботи з газобетоном:

 1. Каретка-дозатор для клейового розчину;
 2. Ножівка для різки газобетону;
 3. Киянка (гумовий молоток);
 4. Штроборіз для газоблоку;
 5. Косинець (кутник) для газоблоку;
 6. Ківш для нанесення клейового розчину на газобетон;
 7. Терка для вирівнювання нерівностей кладки;

Всі ці інструменти створені з урахуванням особливостей і властивостей газоблоку, а також з урахуванням геометрії і типорозмірів блоків.

Розглянемо більш детально кожен з цих інструментів.

Каретка виготовлена ​​з металу і має ширину від 200 до 400 мм. З її допомогою на горизонтальну поверхню кладки з газобетону наноситься клейовий розчин. Товщина клею, що наноситься, становить від 1 до 3 мм. Каретка значно прискорює і спрощує роботу з нанесення розчину.

Ножівка, судячи вже з назви, призначена для нарізки блоків на добірні елементи. За рахунок твердосплавних напайок, розрахованих на різку стінового блоку, такий інструмент є зносостійким і довговічним.

Терка для газоблоку виготовлена ​​з металу і використовується для створення якісної кладки з привабливим зовнішнім виглядом. З її допомогою усуваються патьоки клейового розчину або виступи клею між швами.

Ківш - високоефективний інструмент, за допомогою якого клей наносять на вертикальні поверхні газобетонних блоків. Його застосовують не тільки в ході кладки, а й при створенні стін складної конфігурації.

На нашому сайті Ви знайдете ковші такої ширини:

 1. 100 мм;
 2. 150 мм;
 3. 200 мм;
 4. 250 мм.

Киянка, або гумовий молоток для газобетону, застосовується, як правило, для підгонки блоків в кладці. Завдяки гумовій «ударної частині» інструмент не пошкоджує тендітну поверхню пористого бетону. Киянка використовується також при підгонці бордюрного і дорожнього каменю, а також цегли та кам'яної кладки.

Кутник (косинець) для газобетону застосовується для створення оптимального результату при різанні блоку з газобетону на добірні елементи, які мають нестандартні розміри. Перед його використанням на поверхню блоку наносять розмітку, по якій буде проводитися розпил. Потім кутник щільно прикладають до розмітки, і за допомогою ножівки розпилюють уздовж краю інструменту.

Штроборізом називають інструмент для створення борозен в блоках з газобетону. Саме з його допомогою в блоках прокладаються борозни (штроби) для армування або прокладки електричних кабелів і пожежної магістралі.

Купити інструмент для газоблоку за вигідною ціною Ви зможете на нашому сайті.