Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Цегла Пустотіла

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Сьогодні більшість будівельних проектів передбачають використання в якості основного будівельного матеріалу цеглу. При цьому цегла буває декількох видів, але найдешевша і найпоширеніша - рядова будівельна цегла. Залежно від структури вона ділиться на повнотілу і пустотілу.

Повнотіла цегла має ряд переваг, які вигідно виділяють її серед деяких інших будматеріалів. Однак пустотіла цегла має дві переваги і над повнотілою цеглою - це менша питома вага і найкраща теплоізоляція. Завдяки першому багато сьогодні хочуть купити пустотілу цеглу для зведення саме внутрішніх перегородок в житлових будинках або на промислових об'єктах. Тим більше, що ціна на пустотілу цеглу в Україні цілком прийнятна. Друга перевага не менш важлива, тому що будівлі з пустотілої цегли зможуть пережити навіть найсуворіші зими, а це важливо для нашого клімату. Крім того, будівлі та споруди з такого цегли не потребують додаткових роботах з утеплення.

Пустотіла цегла також зарекомендувала себе завдяки своїм фізико-технічним характеристикам.

Переваги пустотілої цегли

Основні плюси цього матеріалу такі:

 1. Мала питома вага, що дозволяє уникнути великих навантажень на фундамент будівлі;
 2. Відмінні тепло-і звукоізоляційні характеристики;
 3. Хороша морозостійкість (виріб легко переносить до 25 циклів заморожування і відтавання);
 4. Виріб екологічний, оскільки не містить хімічних добавок і виготовляється з натуральної глини;
 5. Цегла є високоміцною (марка міцності варіюється від М75Якорь до М200);
 6. Тривалий експлуатаційний термін;
 7. Незначний показник водопоглинання (до 7%).

Пустотіла цегла, як і повнотіла, має стандартні габарити: 250х120х65мм. Існують також подвійні керамічні пустотілі цегли, які відрізняються вдвічі більшою товщиною.

Пустотіла цегла названа так через спеціальні отвори (порожнечі), які є в її структурі. Вони можуть бути як наскрізними, так і некрізними. За формою отвори бувають:

 1. Круглі;
 2. Прямокутні;
 3. Конусоподібні;
 4. Квадратні.

Порожнистість може коливатися від 18% до 45%.

За кольором пустотіла цегла буває:

 1. Коричнева;
 2. Жовта;
 3. Темно-червона (цегляна).

Крім одинарної і подвійної пустотілої цегли існує також полуторна пустотіла цегла. При цьому маса такого виробу не буде відрізнятися від маси одинарної цегли, оскільки полуторна цегла матиме більше порожнеч. Перевага такого виробу полягає в тому, що він має велику площу, а значить, є можливість заощадити на будматеріалах і розчину кладки.

Купити пустотілу цеглу Ви зможете на нашому сайті. Ми гарантуємо Вам якісну і своєчасну доставку на об'єкт в межах Києва та в будь-яке місто України.