Кошик
72 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Клей для гіпсокартону

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Клей для гіпсокартону володіє широкою сферою застосування (всупереч загальній думці). Він призначається не тільки для кріплення гіпсокартонних листів, але і для наклеювання:

  1. Утеплювачів з мінеральної вати;
  2. Комбінованих гіпсових панелей (ГКП);
  3. Пазогребневих плит;
  4. Різних виробів на основі пінополістиролу.

Клей для гіпсокартону також знайшов собі застосування в роботі з гіпсовою ліпниною, а також декоративною плиткою під камінь. В цілому, він використовується для роботи з будь-якими виробами, до складу яких входить гіпс.

Однак кріплення всіх цих виробів може проводитися аж ніяк не на будь-яку основу. Клей призначається для поверхонь з цегли, газобетону або простого бетону (пінобетон теж підійде). У разі застосування армуючої сітки за допомогою цих сумішей можна кріпити гіпсові вироби на поверхні з дерева.

Будь будматеріал, включаючи клей для гіпсокартону, має певні переваги, особливо в порівнянні з механічним способом кріплення гіпсокартонних плит. Основними з них є:

  1. Швидкий монтаж. Справа в тому, що приклеювання листів гіпсокартону на клей проводиться удвічі швидше, ніж кріплення на металевий каркас. Крім того, клей висихає досить швидко, а затвердіння відбувається через 60-90 хвилин в залежності від товщини шару. До того моменту, коли приміщення буде повністю обклеєно листами гіпсокартону, вже можна починати шпаклювальні роботи.
  2. Матеріал дуже простий в застосуванні. Таку суміш легко приготувати і легко використовувати. Гіпс приклеюється просто, треба тільки нанести на стіну або гіпсокартонний лист клей і придавити лист до стіни, виставивши в чітку вертикальну площину за рівнем за допомогою довгого правила. Простота приклеювання забезпечується пластичністю самого клею, при цьому поверхня обклеюваних стін не вимагає попереднього вирівнювання. Досить очистити стіни від сміття і пилу і розкрити ґрунтовкою.
  3. Економічність клею для гіпсокартону. Якщо підрахувати, скільки грошей буде витрачено на покупку профілю і відповідного кріплення для монтажу одного листа гіпсокартону, то стає зрозуміло, що цієї суми вистачить на кріплення п'яти листів за допомогою клею. Крім того, при монтажі гіпсокартону на каркас площа приміщення скоротиться на 40 мм з кожного боку, а при монтажі на клей - всього на 20 мм.

Купуйте клей для гіпсокартону за вигідною ціною у нас на сайті!