Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Газоблок Житомир

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Газоблок Житомир є універсальним будівельним матеріалом, який знайшов собі застосування в спорудженні несучих і самонесучих стін мало- і багатоповерхових будівель, а також міжкімнатних внутрішніх перегородок.

Даний будматеріал є штучним каменем з високим ступенем пористості. Спеціальні сферичні пори, утворені в результаті хімічної реакції і виділення водню, заповнюють весь обсяг блоку і мають діаметр від 1 до 3 мм. За рахунок такої структури матеріал поєднав в собі унікальні експлуатаційні характеристики дерева і цегли - двох будматеріалів, що використовуються людиною в будівництві вже протягом сотень років.

Від цегли газобетон Житомир перейняв такі переваги:

 1. Висока міцність;
 2. Негорючість і пожежобезпечність;
 3. Надійність;
 4. Тривалий експлуатаційний термін;
 5. Стійкість до корозії, вивітрювання, перепадів температур і деформацій.

Від деревини газоблоку Житомир дісталося кілька переваг:

 1. Пластичність;
 2. Низька теплопровідність;
 3. Невелика питома вага;
 4. Паро- і повітропроникність;
 5. Простота в обробці.

За рахунок порожнеч в структурі блоки з газобетону здатні затримувати тепло в стінах будівлі в зимовий сезон, що дозволяє скоротити витрати на опалення. Це особливо цінно при нинішніх тарифах на опалення. Влітку ж, стіни з газобетону, навпаки, затримують прохолоду і полегшують літню спеку. Крім того, за рахунок високого ступеня порожнистості газобетон Житомир відмінно поглинає звуки.

Особливості технології виробництва

Даний будматеріал відрізняється простою технологією виготовлення. Остання проводиться в кілька етапів:

 1. Підготовка резервуарів, де будуть змішуватися компоненти;
 2. Заливка води в резервуари;
 3. Засипка в воду послідовно цементу, піску, вапна й алюмінієвої пудри. Після додавання кожного наступного компонента проводять якісне перемішування суміші.
 4. Термічна обробка в спеціальних автоклавах. При цьому відбувається хімічна реакція між кальцій оксидом зі складу вапна й алюмінієвою пудрою. В результаті утворюється безліч бульбашок водню, які і утворюють необхідні пори.
 5. Сушка та охолодження блоків;
 6. Сортування і транспортування на склад.

За рахунок своїх унікальних властивостей газоблок Житомир значно перевершує багато інших будматеріалів, як шлакоблок, піноблок та ін. Він також володіє точними геометричними параметрами, так як нарізка на блоки виконується автоматично по строго заданих параметрах в заводських умовах. Купити газоблок Житомир високої якості Ви зможете у нас на сайті.