Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Рулетки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Рулетки відносяться до групи вимірювальних інструментів і є, мабуть, в будь-якому будинку. Хоча пристрій рулетки відрізняється простотою, однак існує безліч її видів. Кожен виробник робить рулетку за власною технологією, і саме тому на будівельному ринку такий величезний асортимент цього інструменту.

Найбільш затребуваними є рулетки з розміром вимірювального полотна від одного до 10 метрів. Ширина становить в середньому 20-25 мм. Саме полотно виготовляється зі сталі, при цьому різні рулетки мають різну марку сталі. Сталь впливає на зносостійкість і жорсткість вимірювального полотна. Неважко здогадатися, що при підвищенні марки сталі підвищується і термін експлуатації рулетки.

Часто складається така ситуація, що Вам потрібно витягнути стрічку на всю довжину і зафіксувати в такому положенні. Для цього на рулетці є спеціальний фіксатор, який полегшує вимірювальні роботи. Більшість вимірювальних полотен мають метричну систему, деякі - дюймову. У більшості будівельних магазинів Ви знайдете рулетки, де одиницями виміру є міліметри.

Точність рулеток завжди орієнтована на певний еталон. Як правило, в будівельних магазинах продаються рулетки з другим класом точності. Це означає, що на метр довжини допускається похибка в 5 міліметрів, на десять метрів довжини - 2,5 мм.

З плином часу шкала на полотні може стиратися. Її зносостійкість залежить від того, на який склад її наносили.

Для забезпечення ще більшої точності рулетки оснащуються спеціальним гачком. З його допомогою проводяться різні розмічальні заходи. Корпус рулетки виготовляється з:

  1. Гуми;
  2. Пластмаси;
  3. Металу.

Купити рулетки високої якості Ви зможете у нас на сайті.