Кошик
72 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Перчатки і рукавиці

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Перчатки та рукавиці - це обов'язковий елемент праці на виробничих підприємствах, фабриках, заводах. Вони відносяться до групи засобів індивідуального захисту (скорочено - ЗІЗ). Вони необхідні для захисту від:

 1. Механічного впливу;
 2. Забруднення;
 3. Високих температур;
 4. Хімічних речовин.

Дуже важливо, щоб при роботі руками з різними предметами руки були надійно захищені від ушкоджень. Згідно із законодавством України, кожен робітник повинен бути забезпечений засобами захисту рук.

Робочі рукавиці відомі ще з часів Радянського Союзу. Вони є двопалими (великий палець окремо, інші - разом). Розглянемо основні види робочих рукавиць:

 1. Робочі рукавиці х/б, повністю виготовляються з бавовняної тканини, включаючи надолонник.
 2. Рукавиці х/б+брезент. Також називаються комбінованими і виготовляються з бавовняної тканини, зате на надолонник нашитий шар брезенту для підвищеної міцності і зносостійкості матеріалу. Найчастіше такі рукавиці використовують в сільському господарстві або в промисловості.
 3. Рукавиці х/б+х/б + брезент (називається також комбінованими подвійними). Надолонна частина складається з двох шарів - брезенту і бавовняної тканини.
 4. Брезентові. Повністю виготовлені з брезенту і є більш стійкими до механічних пошкоджень і навантажень. Їх використовують для зварювання, роботи з металом і для інших важких робіт.
 5. Брезентові з подвійним брезентовим надолонником (з подвійним шаром на надолонній частині).
 6. Брезентові з крагами (подовжена на 20 см за рахунок спеціального захисного манжета, званого крагою). Призначаються для сталеварів і зварювальників.
 7. Рукавиці антивібраційні (ззовні практично нічим не відрізняються від рукавиць х/б+брезент, але в частині долоні під брезентом розташований шар ватину або поролону). Застосовуються для захисту рук від вібрацій при роботі з відбійними молотками.
 8. Рукавиці сукняні (зовні схожі на солдатську шинель і іноді мають спеціальне вогнестійке просочення). Використовуються для роботи з розпеченими предметами і просто життєво необхідні зварювальникам, сталеварам, пекарям, ливарникам;
 9. Рукавиці шкіряні виготовлені з телячої шкіри і застосовуються зварювальниками. Стійкі від пропалювання іскрами і краплями розпеченого металу.

Купити перчатки та рукавиці в Києві недорого Ви зможете на нашому сайті.