Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

OSB-плити

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

OSB-плити являють собою порівняно новий будівельний матеріал, який використовується для будівництва каркасних конструкцій, міжкімнатних внутрішніх перегородок, для виробництва меблів, споруди покрівлі та ін.

Абревіатура «OSB» розшифровується як «орієнтовано-стружкова плита». Кожна плита складається з трьох шарів щільно спресованих стружок. Розміри стружок становлять від 3 до 8 см. В зовнішніх шарах (перший і третій) стружки спрямовані уздовж плити, а у внутрішньому шарі (другому) - поперек. Така проста, але геніальна конструкція значно підвищує міцність на розрив при порівняно невеликій товщині і низькій щільності самого матеріалу.

Багато властивостей ОСБ-плит схожі з такими у панелей ДСП або хвойної фанери. Однак до орієнтовано-стружкових плит пред'являються більш низькі вимоги до якості сировини. Хоча це зовсім не означає, що ОСБ-плити гіршої якості, ніж ДСП панелі, вартість OSB-плит буде нижче, так як собівартість сировини також набагато нижче.

В якості сировини використовують деревину хвойних порід дерев. Навіть зовнішній вигляд плити дозволяє дізнатися її «в обличчя» по подовженим щепам.

Технологія виробництва

Кожен з трьох шарів виробу міцно приклеєний до сусіднього з допомогою водостійких смол. В ході виробництва склеєні шари піддають високотемпературній обробці і пресуванню, тому шари дуже міцно з'єднуються один з одним, утворюючи монолітний виріб. Плити виготовляють з стружок довжиною 75-150 мм, шириною 10-25 мм і товщиною 0,5-0,75 мм. Якщо розмір стружок менше зазначених, їх відсівають і або спалюють, або застосовують для виробництва ДСП і МДФ.

Відібрані стружки сушать і обробляють смолами і воском. Останній визначає високу якість OSB-плит. Після цього стружки укладаються в двох напрямках методом вібрації і створюють «килим». Далі - пресування при високих температурах на багатоярусному пресі. Останній етап - нарізка загального полотна на окремі плити по заданих габаритах і їх шліфування.

Сфера використання

OSB-плити використовуються для:

 1. Оббивки мансард і стін;
 2. Виготовлення основ під лінолеум і килимові покриття;
 3. Виробництво чорнових підлог;
 4. Виробництво конструкцій знімної опалубки;
 5. Оздоблення даху під м'яку покрівлю;
 6. Зведення міжкімнатних перегородок;
 7. Спорудження довгопролетних балок;
 8. Спорудження розбірних конструкцій тимчасових огорож;
 9. Оздоблення інтер'єрів;
 10. Створення підкладки для підлогових покриттів;
 11. Виготовлення щитових елементів корпусних меблів;
 12. Будівництво стінок шаф, полиць і ящиків;
 13. Спорудження основ для м'яких меблів;
 14. Використання в якості погонажу чи бруса в будівництві.

Купити OSB-плити за оптимальною ціною Ви зможете у нас на сайті.