Кошик
72 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Цегла Фагот

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

У той час як більшість облицювальної цегли виробляється з глини методом високотемпературного випалу, цегла облицювальна Фагот виготовляється за технологією напівсухого гіперпресування. Сировиною для даного виробу служить вапняк-черепашник. Обробка виробу відбувається під високим тиском (до 90 МПа). Кінцевий виріб відрізняється ідеальною геометрією, максимальне відхилення становить 1 мм. Основною сполучною речовиною є якісний цемент. Кінцевий виріб має дуже високу міцність (марка міцності - М-250-M-350) і морозостійкість (від ста циклів заморожування і відтавання і більше). Цегельний завод "Фагот" використовує сучасне обладнання, що дозволяє якісно підготувати вихідну сировину, а також провести процедуру гіперпресування і надати цеглі закінчений вигляд.

Різноманітність колірної гами цегли облицювальної Фагот

Цей виріб може мати кілька кольорів:
 1. Жовтий;
 2. Сірий;
 3. Червоний;
 4. Коричневий;
 5. Теракотовий.

Барвниками є речовини, що володіють стійкістю до впливу навколишнього середовища і не є токсичними. Крім стандартних розмірів, властивих цеглі, даний будматеріал може мати ширину від 58 до 78 мм, завдяки чому сфера використання зачіпає також і облицювання вже існуючих споруд.

Переваги виробу

Основними сильними сторонами цегли облицювальної Фагот є:

 1. Висока точність геометричних параметрів;
 2. Широкий спектр геометричних форм;
 3. Висока міцність на стиск і вигин;
 4. Універсальність виробу;
 5. Екологічність;
 6. Тривалий термін експлуатації;
 7. Стійкість до утворення цвілі, корозії, а також до перепадів температури.

Купити цеглу облицювальну Фагот в Києві недорого Ви зможете на нашому сайті. Ми забезпечуємо доставку цегли на об'єкт в межах Києва та області, а також в будь-яку точку України.