Кошик
70 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(050) 549-59-01
+38(044) 247-57-10
+38(067) 549-59-50
+38(073) 002-89-01
Компанія Тривіта

Цегла Облицювальна

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Облицювальна цегла представлена в широкому асортименті і характеризується багатою класифікацією. Без неї не обходиться жоден будівельний проект. У той час як рядова будівельна цегла - це основа несучих стін будівлі, облицювальна цегла відповідає за привабливий зовнішній вигляд фасадів.

Залежно від технології виробництва виділяють:
 1. Просту облицювальну цеглу;
 2. Гіперпресовану цеглу (виготовляється за допомогою пресування без випалу);
 3. Клінкерну цеглу (випал при температурі 1000 градусів, в основі виробу - спеціальні пластичні сорти глини).
При цьому облицювальна цегла виготовляється за двома основними технологіями:
 1. Випалювальна;
 2. Невипалювальна.

Основною сировиною для виготовлення керамічної цегли по першій технології є пластична глина, розведена водою. В якості сировини для виробництва безвипалювальної лицьової цегли застосовуються такі матеріали:

 1. Вапно або портландцемент;
 2. Мінеральні наповнювачі (мелений ракушняк, пісок);
 3. Неорганічні пігменти, які надають виробу необхідно забарвлення;
 4. Вода.

У той час як у виробництві керамічної цегли вода потрібна тільки для пластифікації сировини на стадії формування, невипалювальна технологія виробництва вимагає активної участі води в формуванні структури майбутньої облицювальної цегли. Вода в даному випадку гідратує компоненти гідравлічних в'яжучих.

Різноманітність лицьової цегли

Колірна гамма облицювальної цегли охоплює весь спектр. Як ми вже говорили, облицювальна цегла буває звичайною або клінкерною, і кожен з цих підвидів має своє характерне забарвлення, яке утворюється в результаті фізико-хімічних процесів (відбуваються при високотемпературному відпалі кераміки). На колір цегли впливають оксиди різних металів, які входять до складу природної глини. Наприклад, каолінові глини не містять залізо і кобальт, тому мають білий колір. Типовий цегляно-червоний колір досягається за рахунок вмісту заліза. При високій концентрації заліза в глині облицювальна цегла матиме пурпурний відтінок. Деякі компанії, що виробляють клінкерну цеглу, випускають вироби, що мають різний відтінок в межах однієї партії. Нерідко ложкова і тичкова поверхні можуть мати різні відтінки. Кладка з такої цегли буде виглядати оригінально і відразу привертає увагу. Однак облицювальна цегла відрізняється не тільки за кольором. Рельєф поверхні додає різноманітності в асортимент лицьової цегли. Лицеві грані виробу ще на етапі виробництва піддаються обробці водяними струменями. З їх допомогою формується рельєфна поверхня. Другий спосіб - це механічний розкол цегляної заготовки. Саме таким способом одержують поверхню гіперпресованої цегли, яка в побуті називається «дикий камінь» або «скеля». Ще одним різновидом обробки поверхні лицьової цегли є торкретування. Під цим поняттям розуміють механічне нанесення мінеральної крихти. Поверхня такої цегли матиме мікрорельєф. Технологія торкретування дозволяє добитися різноманітності колірних відтінків за рахунок поєднання кольору торкрет-суміші і кольору самого виробу. Особливо часто цю технологію використовують при виробництві клінкерної цегли.

Переваги виробу

Лицьова цегла володіє декількома яскраво вираженими достоїнствами:
 1. Широкий асортимент фактури і колірної гами;
 2. Висока міцність на стиск (марка міцності клінкеру досягає показника М-600);
 3. Тривалий термін експлуатації (звичайна облицювальна цегла 50-60 років, клінкерна - до 100 років);
 4. Хороший показник морозостійкості (особливо у клінкерної цегли);
 5. Екологічність виробу;
 6. Низький коефіцієнт водопоглинання (для клінкеру 2-4%, для простої облицювальної і гіперпресованої цегли - 6%);
 7. Стійкість до утворення цвілі, грибка, впливу хімічних речовин, біокоррозіі і вивітрювання;
 8. Підвищена стійкість до температурних перепадів і негативного впливу навколишнього середовища.

Сфера використання

Лицьова цегла використовується для декоративної обробки:
 1. Фасадів багатоповерхових будівель;
 2. Фасадів приватних будинків, котеджів, баз відпочинку, дач, пансіонатів;
 3. Арок;
 4. Колон;
 5. Стовпів.
Купити облицювальну цеглу будь-якого виду за низькими цінами Ви зможете на нашому сайті. Доставка організовується будь-яку точку України, в тому числі по Києву.